پایگاه خبری تحلیلی کلاله خبر

محل تبلیغات شما

آخرین اخبار

اخبار مهم

معاون مالی، اداری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گلستان از بهره برداری کتابخانه عمومی کلاله در سال جاری خبر داد.

به گزارش کلاله خبر به نقل از روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گلستان محمدعارف رشنوادی با بیان این نکته که کتابخانه کلاله ٩٠ درصد پیشرفت فیزیکی داشته، گفت: حدود ٥میلیارد و ٢٠٠میلیون ریال برای این پروژه هزینه شده است.

وی مساحت زیربنای این پروژه را ٣٨٥ مترمربع اعلام کرد و افزود: کل مساحت بنا ٥٠٠ متر مربع است.

رشنوادی در خاتمه ضمن یادآوری این نکته که کلنگ این پروژه سال ٩٤ به زمین خورده، اظهار کرد: با انجام انشعابات این بنا کتابخانه عمومی کلاله سال جاری، قابل بهره برداری است.

معاون مالی و اداری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گلستان در ادامه به تخصیص هفت میلیارد ریال برای تکمیل پروژه ٤ مجتمع فرهنگی استان اشاره کرد و افزود: این مبلغ از محل اعتبارات تملک دارایی و سرمایه ای برای تکمیل پروژه های عمرانی استان اختصاص داده شده است.

به گفته وی، این پروژه ها متعلق به شهرهای کلاله، انبارالعلوم، نوکنده و خان ببین است.

رشنوادی به ناتمام ماندن مجتمع فرهنگی، هنری بهارستان در گرگان اشاره کرده و ضرورت تکمیل آن را تخصیص اعتبار دانست و تصریح کرد: در صورت تامین اعتبار از سوی سازمان مدیریت برنامه ریزی استان و اداره مسکن و شهرسازی گلستان این پروژه ٢٢بهمن سال جاری افتتاح می شود.

وی از بهره برداری کتابخانه اینچه برون در دهه فجر سال جاری خبر داد و اظهار کرد: با رفع مشکل تاسیساتی، این مجتمع دهه فجر امسال افتتاح می شود.

معاون مالی و اداری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گلستان در خاتمه یادآور شد: جلسه ای هفته آینده برای تخصیص اعتبار تالار مرکزی گرگان با حضور معاون عمرانی و مدیریت برنامه ریزی استان، مدیران کل دفتر فنی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و سایر مسئولان ارشد گلستانی تشکیل می شود؛ امید است با تامین اعتبار، این پروژه پیشرفت قابل توجهی یابد.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید