پایگاه خبری تحلیلی کلاله خبر

آخرین اخبار

اخبار مهم

حاشیه های فوتبالیست معروف در محل سکونتش در سعادت آباد، مسئولان باشگاه‌های لیگ برتری را کفری کرده است.

به گزارش کلاله خبر به نقل از ورزش 11،  این روزها خبرهای جنجالی در مورد سبک زندگی و نوع رفتار  فوتبالیست ‌های مطرح کشور، کم منتشر نمی‌شود.

فوتبالیست‌ها به دلیل معروفیت زیادشان، مورد توجه زیادی هستند که حتی کوچکترین رفتار و گفتار زندگی شخصی‌شان بزرگنمایی می‌شود. فوتبالیست هایی که کمی با تجربه ترند معمولاً سعی می‌کنند از این فضا دور باشند و زندگی آرام و البته خصوصی تری داشته باشند تا از حاشیه های بی مورد در امان باشند.

فوتبالیستی که دوباره دچار حاشیه شده، چند هفته قبل هم بعد از باخت تیمش بلافاصله به سفره خانه رفت و مشغول قلیان کشیدن شد. این داستان به گوش باشگاهش  رسید و توبیخ کتبی نتیجه این رفتار بچه گانه بود. اما جدیدترین حاشیه این فوتبالیست، بسیار فراتر از قلیان کشیدن است. اهالی یک محله شیک در سعادت آباد تهران به خاطر  رفت و آمدهای گاه و بی گاه و مشکل ساز و البته مشکوک این بازیکن به تنگ آمده‌اند و در اقدامی هماهنگ خواستار ترک این بازیکن معروف از محل سکونت فعلی‌اش شدند و به این فوتبالیست اعلام کردند که دیگر نباید در محله آنها سکونت داشته باشد. این داستان تا جایی پیش رفت که حتی ساکنین آن محله سعی کردند مدیران تیم لیگ برتری را از رفتارهای این بازیکن آگاه سازند و درخواست خود مبنی بر ترک محله‌شان را از طریق باشگاه خواستار شدند. البته تمام این اتفاقات و اعتراضات راه به جایی نرسانده و بازیکن معروف قصد ندارد محل سکونت خود را ترک کند. البته این خانه را هم باشگاه برای فوتبالیست معروف اجاره کرده بود که وقتی تصمیم و خواسته اهالی محل مبنی بر رفتن و ترک این بازیکن از محله را متوجه شد، دیگر برای تمدید آن اقدامی نکرد.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید