پایگاه خبری تحلیلی کلاله خبر

محل تبلیغات شما

آخرین اخبار

اخبار مهم

مدیر جهادکشاورزی شهرستان گرگان گفت: بیش از ۵۰۰ مورد ساخت و ساز غیرمجاز در اراضی شهرستان گرگان شناسایی شده است.

به گزارش کلاله خبر عباسعلی سلیمانی صبح امروز در حاشیه تخریب چند ساخت‌ و‌ ساز غیرمجاز در جمع خبرنگاران اظهار داشت: تاکنون از سوی جهاد کشاورزی شهرستان 500 مورد ساخت و ساز غیرمجاز شناسایی شده و امروز هم 2 مورد از این ساخت‌وسازها با حکم مرجع قضایی تخریب شد.

مدیر جهاد کشاورزی شهرستان گرگان تاکیدکرد: علاوه بر دستور قطعی قضایی با تخریب 2 مورد بیش از 30 مورد دیوارکشی در اطراف زمین‌های کشاورزی هم گزارش شده که دستور تخریب آنها صادرشد.

سلیمانی با اشاره به  تبصره 2 ماده 10 قانون حفظ کاربری زمین‌های کشاورزی افزود: براساس این ماده قانونی بدون حکم قضایی همه دیوارکشی‌های باغات تخریب می‌شود و مردم برای حصارکشی در باغات خود باید از جهاد کشاورزی مجوز گرفته و آن را با فنس حصارکشی کنند.

مدیر جهاد کشاورزی شهرستان گرگان خاطرنشان کرد: جهاد کشاورزی با کمک دستگاه قضایی استان به جد به دنبال برخورد با قانون‌شکنان است و در این زمینه از خواسته قانونی خود کوتاه نمی‌آید.

سلیمانی به مالکان توصیه کرد: در هنگام خرید ملک مراقب باشند و گول دلالان را نخورند و قبل از خرید مشخصات زمین و ویلا را بررسی کنند.

وی با اشاره به تشکیل تنها برای 30 درصد پرونده برای متخلفان و متجاوزان به عرصه‌های کشاورزی، افزود: بیش از 70 درصد پرونده‌ها تاکنون تشکیل نشده‌اند و ما بیشتر به جای تخریب و حکم قضایی برای زمین‌ها ویلاهای غیر مجاز به دنبال پیشگیری هستیم.

مدیر جهاد کشاورزی شهرستان گرگان با اشاره به شناسایی بیش از 500 ساخت وساز غیر مجاز در شهرستان گرگان تاکید کرد: گشت‌های ویژه‌ای در شهرستان تشکیل شده و از این ساخت‌وسازها جلوگیری می‌کنند تا به مرحله تخریب نرسند./تسنیم

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید