پایگاه خبری تحلیلی کلاله خبر

آخرین اخبار

اخبار مهم

معاون استاندار و فرماندار ویژه گنبدکاووس گفت: احداث بیمارستان ۴۰۰ تختخوابی گنبدکاووس یکی از مطالبات چندین ساله مردم است که به صورت جدی پیگیر تصویب آن در سفر رئیس‌جمهور هستیم.

به گزارش کلاله خبر به نقل از تسنیم، عبدالقدیر کریمی ظهر امروز در نشست خبری با اصحاب رسانه با موضوع سفر رئیس جمهور به این شهرستان اظهارداشت: فارغ از همه نقطه نظرات مختلف که گروه‌های سیاسی و نقدهایی که در برخی از حوزه‌ها وجود دارد، باید کمک کنیم تا استقبال باشکوهی از کاروان دولت و ریاست جمهوری داشته باشیم.

وی افزود: در این چند روز خبرنگاران و فعالان فضای مجازی از پرداختن به موضوعاتی که سبب التهاب در فضای شهری می‌شود بپرهیزند و هدف ما از ظرفیت سفر رئیس جمهور به شهرستان تحقق مطالبات به حق مردم باشد.

معاون استاندار و فرماندار ویژه گنبدکاووس با بیان اینکه این سفر می‌تواند در رفع محرومیت شرق گلستان به ویژه گنبدکاووس تاثیرگذار باشد، بیان داشت: گنبدکاووس دارای مطالبات گوناگون در حوزه‌های مختلف است. بخشی از این مطالبات به صورت مکاتبه و نامه آماده شده تا تقدیم رئیس جمهور شود و بخشی نیز در روزهای گذشته با امضاء استاندار گلستان به نهاد ریاست جمهوری ارسال شده تا جز مصوبات سفر قرار گیرد.

وی ادامه داد: مهم‌ترین هدف ما در این شرایط اطلاع‌رسانی و دعوت از مردم در مراسم استقبال دوشنبه 24 دی ماه ساعت 8.30 صبح در استادیوم تختی است که باید در چند روز آینده به صورت مستمر اعلام شود.

کریمی گفت: با توجه به اینکه شهرستان گنبدکاووس یکی از شهرستان‌های مرجع و محوری شرق استان گلستان است احداث بیمارستان 400 تختخوابی و ارائه خدمات پزشکی به این شهرستان و شهرهای شرق از مطالبات چندین ساله مردم است که مورد تائید رئیس دانشگاه علوم پزشکی و نماینده مردم گنبدکاووس در مجلس شورای اسلامی است.

وی یادآور شد: تکمیل مجتمع آبرسانی فجر که سبب بهره‌مندی روستاهای بخش مرکزی و داشلی ‌برون می‌شود، تکمیل جاده ترانزیتی( نفت) که فاصله بین گنبدکاووس و اینچه‌برون را به میزان قابل توجهی کوتاه می‌کند از مطالبات مردم این شهرستان در سفر هیئت دولت و رئیس‌جمهور است.

معاون استاندار و فرماندار ویژه گنبدکاووس خاطرنشان کرد: ساماندهی فاضلاب شهری که پس از 25 سال به صورت پروژه ناتمام معضلاتی را برای شهرستان به همراه داشته و احداث دانشکده پزشکی و پیراپزشکی از دیگر مطالبات ما در این سفر است.

وی افزود: پیشنهاد ما در این سفر به عنوان یک پروژه مهم برای استان گلستان و شهرستان گنبدکاووس احداث راه‌آهن گنبدکاووس اینچه‌برون به شاهرود و مشهد است تا گنبدکاووس به حلقه اصلی راه‌آهن متصل شود. امید داریم در این سفر رئیس جمهور با قبول این پیشنهاد خبر خوشی را به مردم دهد.

کریمی گفت: در این سفر یک روزه در مرکز استان به صورت ویدئو کنفرانس بخشی از پروژه های شهرهای مختلف استان افتتاح و کلنگ‌زنی می‌شود. یکی از مصوبات سفر رئیس جمهور که نهایی هم شده است پروژه بزرگ و مهم 40 میلیاردی مجتمع بزرگ ورزشی گنبدکاووس است که کلنگ‌زنی می‌شود.

معاون استاندار و فرماندار ویژه گنبدکاووس افزود: هر پروژه که در این سفر افتتاح و یا کلنگ زنی شود در جدول پروژه‌های دهه فجر و 40 سالگی پیروزی انقلاب اسلامی است.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید