پایگاه خبری تحلیلی کلاله خبر

محل تبلیغات شما

آخرین اخبار

اخبار مهم

طی برگزاری آیین تودیع و معارفه در شهرستان گرگان، فرمانده جدید نیروی انتظامی شهرستان گرگان معرفی و کرسی فرماندهی انتظامی شهرستان گرگان به سرهنگ "محمد شیرازی" سپرده شد.

 به گزارش کلاله خبر به نقل از کاسب امین، در آستانه فرا رسیدن میلاد رسول اکرم(ص) و امام جعفر صادق(ع)، آیین تودیع و معارفه فرماندهی انتظامی شهرستان گرگان برگزار شد.

بر اساس این گزارش، این مراسم صبح دیروز در گرگان برگزار گردید که در این بین، سکان فرماندهی نیروی انتظامی شهرستان گرگان به "سرهنگ محمد شیرازی" سپرده شد.

به گزارش خبرنگار ما؛ پیش از این فرماندهی انتظامی شهرستان گرگان در دستان سرهنگ " رضا عسکری" بوده است.

در مراسم تودیع و معارفه فرمانده نیروی انتظامی شهر گرگان، "سید عباس حسینی" فرماندار گرگان گفت: امروزه آرامش و آسایش شهروندان نتیجه خدمات نیروی انتظامی در سطح شهر می باشد که جا دارد از همه عزیزان تقدیر بعمل آوریم .

وی با اشاره به مولفه هاي پليس مطلوب نظام در کلام مقام معظم رهبری افزود: اقتدار ظاهری و معنوي، عزت، مردم داري، مهرباني و درستکاری از مهمترین ویژگي هاي ماموران انتظامي در سخنان فرمانده کل قوا است.

فرماندار با بیان اینکه اقتدار نیروي انتظامي از طريق جلب اعتماد عمومي جامعه حاصل شده است تصریح کرد: امروز نيروي انتظامي از اين سرمايه اجتماعي برخوردار است و بايد در جهت تقويت و ارتقاء آن بکوشد.

"حسینی" با تاکید براینکه شهرستان از لحاظ امنيتي وضعيت مساعدي دارد، اظهار داشت: حضور و برقراری نظم و امنیت نیروی انتظامی در برگزاری انتخاباتی پرشور و مردمی تاکنون گواه بر حضور و درایت این عزیزان در همه صحنه ها بصورت شبانه روزی را دارد.

وی در ادامه افزود: اصلی ترین وظیفه پليس برقراري احساس امنيت دردرون مردم است و اگراين امر تحقق پيدا کرد پليس توانسته ماموريت خود را به خوبی انجام دهد.

فرماندار گرگان در پایان خاطر نشان کرد: وظیفه نیروي انتظامي در برقراري نظم و امنيت جامعه ،مجاهدت در راه خدا است .اجراي اين مسووليت بايستي براي رضايت خداوند منان با خوش رفتاري و احترام به مردم باشد، مقوله امنیت یک مقوله توسعه یافته است که با کمك حاكميت، مردم و پليس مي توان آن را ايجاد كرد.

photo 2017 12 05 14 17 21

photo 2017 12 05 14 17 27

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید