پایگاه خبری تحلیلی کلاله خبر

محل تبلیغات شما

آخرین اخبار

اخبار مهم

شهرام کوسه غراوی، ضمن تشکر ویژه از استاندار قبلی، انتخاب هاشمی به عنوان استاندار جدید گلستان را هم تبریک گفت.

به گزارش کلاله خبر به نقل از راه اترک، انتخاب سید مناف هاشمی، به عنوان استاندار جدید گلستان، واکنشهای مختلفی در داخل استان و به خصوص در رسانه ها ایجاد نمود.

اما در نهایت وزارت کشور، سید مناف هاشمی را به عنوان استاندار جدید استان گلستان معرفی کرد.

سید مناف هاشمی چندی قبل از معرفی توسط وزارت کشور در رستورانی مجلل در تهران با چند نفر از نمایندگان گلستان دیدار کرده بود.

شهرام کوسه غراوی، نماینده مردم شرق گلستان که عصر روز چهارشنبه بعد از سفر کاری به کشور عمان، در خصوص انتخاب استاندار جدید گلستان به راه اترک گفت: از آقای صادقلو که در مدت 4 سال استانداری استان را برعهده داشتند تشکر ویژه می کنیم و انتخاب آقای هاشمی را به عنوان استاندار جدید گلستان تبریک می گوییم.

غراوی در خصوص استاندار جدید گفت: آقای هاشمی فردی توانمند، با درایت و اقتصاد محور است که امیدواریم بتواند باعت ثحول استان بشود و البته در این بین توازن استانی را هم ببیند.

وی در ادامه ضمن اعلام همکاری با استاندار جدید گفت: ما کمک خواهیم کرد توسعه استان را شاهد باشیم.

غراوی اضافه کرد: ما هم دوست داریم استان ما که دارای توان بالقوه زیادی در زمینه اقتصادی، گردسشگری، صنعت و ...است، با استفاده از همه ظرفیتها به خصوص ظرفیت شخصیتهایی همچون آیت الله نورمفیدی نماینده ولی فقیه در استان، استاندار ، نماینده ها و ...از این ظرفیتها بهره ببریم و استانمان را توسعه دهیم.

سید مناف هاشمی، استاندار جدید گلستان، اهل استان مازندران است و حسین صادقلو، استاندار قبلی ما، یک گلستانی و متولد رامیان بودند.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید