پایگاه خبری تحلیلی کلاله خبر

محل تبلیغات شما

آخرین اخبار

اخبار مهم

رئیس جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی گرگان گفت : توقع این است که با وی همکاری نموده و بجای تفرقه و مانع تراشی که موجب عقب افتادگی استان می شود یار و مددکار وهمراه استاندار جدید باشند.

به گزارش کلاله خبر به نقل از گلستان ما، عباسعلی تمسکنی زاهدی در گفتگو با این پایگاه خبری گفت : بعد از رایزنی های فشرده بین گروههای مختلف اصلاح طلب واعتدالیون برای انتخاب استاندار  هماهنگ با گروه واهداف گروهشان ، بالاخره امروز چهارشنبه در هیات دولت دکترسید مناف هاشمی بعنوان استاندار گلستان تایید ومنصوب شدند.

زاهدی افزود : ضمن خداقوت به دکترصادقلو که چهارسال سکاندار استان گلستان بودند و با توجه به بودجه و امکانات و توان شخصی و مدیریتی خود زحماتی برای استان کشیدند وتشکرو سپاس از اقداماتش، انتصاب آقای دکتر هاشمی را تبریک عرض نموده و ازخداوند تبارک وتعالی می خواهیم که ایشان را جهت خدمت به رشد وتوسعه استان ورفع محرومیت ها وساماندهی امور درمسیر صحیح اسلامی وانسانی ورفع گرفتاریهای مردم موفق وموید گرداند وانشالله منشاء خیر برای استان باشند.

وی اضافه کرد : از همه افراد وساکنین محترم استان بخصوص گروههای سیاسی وبالاخص گروههای اصلاح طلب واعتدالیون (اعم از موافقین ومخالفین) ایشان انتظار وتوقع این است که با وی همکاری نموده و بجای تفرقه و مانع تراشی که موجب عقب افتادگی استان می شود یار و مددکار وهمراه استاندار جدید باشند.

رئیس جمنا گرگان تاکید کرد : واز استاندار جدید نیز توقع وانتظار داریم با اخلاق ورفتارحسنه و بانگاه باز و افق بلند وخالی از ذهن (تسویه حساب سیاسی) به پیشرفت وعمران وابادانی استان همت گمارند .

تمسکنی زاهدی یادآور شد : هاشمی از ظرفیت وتوان مدیریتی بالای نیروهای داخل استان بهره مند شوند واز حاشیه سازی و مسائل غیرضروری وبی فایده پرهیز نمایند؛ و جهت رفع بیکاری ، فقر ،ساخت مسکن و تسهیلات در امر ازدواج جوانان با تمام توان وقوا اقدام نمایند وباطرح ها وبرنامه های سازنده وتلاش مضاعف، به توسعه کشاورزی ورونق اقتصادی وصنعتی استان بپردازند

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید