پایگاه خبری تحلیلی کلاله خبر

آخرین اخبار

اعضاي يك باند سرقت كه با استفاده از يك دستگاه كاميون 72 رأس احشام را در منطقه شهرستان راميان استان گلستان به سرقت برده بودند، با پيگيري هاي مأموران پليس آگاهي اين شهر دستگير شدند.

 

به گزارش پايگاه خبري پليس، سرهنگ "حسينعلي مهرباني" فرمانده انتظامي شهرستان راميان با اشاره به نحوه شناسايي و دستگيري اعضاي اين باند گفت: رسيدگي به اين پرونده زماني در دفتر پليس آگاهي شهرستان آغاز شد كه مردي مالباخته با مراجعه به مأموران عنوان كرد دو سرنشين يك دستگاه كاميون پس از سرقت احشام وي به سرعت از محل متواري شده اند.

سرهنگ مهرباني افزود: در پي شكايت مالباخته تيمي ويژه از مأموران پليس آگاهي رسيدگي به موضوع سرقت را به صورت ويژه در دستوركار خود قرار دادند و با استفاده از منابع خبري و يكسري اقدامات پليسي موفق به شناسايي و دستگيري راننده كاميون در "آزادشهر" شدند.

فرمانده انتظامي راميان تصريح كرد: با دستگيري متهم و پيگيري هاي صورت گرفته همدست وي حين تردد در سطح شهرستان شناسايي و طي عمليات تعقيب و گريز در "مينودشت" دستگير شد.

اين مقام انتظامي ادامه داد: با دستگيري اين دو سارق و ادامه تحقيقات از متهمان دو مالخر و يكي ديگر از سارقان دستگير و 38 رأس از احشام مسروقه از متهمان كشف و ضبط شد.فرمانده انتظامي راميان خاطرنشان كرد: طي اين عمليات علاوه بر دستگيري پنج سارق ومالخر، يك دستگاه خودروي پژو 405 و يك دستگاه كاميون توقيف و متهمان ضمن تشكيل پرونده جهت سير مراحل قانوني تحويل مقام قضايي شدند.