پایگاه خبری تحلیلی کلاله خبر

آخرین اخبار

با نگاهی سطحی به اینکه برخی از افراد در لیست استخدام و بکارگیری در شبکه های بهداشت و درمان شهرستان های کلاله و مراوه تپه از حامیان و بستگان نماینده شرق گلستان هستند، پی خواهیم برد.

به گزارش کلاله خبر، روز گذشته سند بکارگیری( بدون آزمون و اطلاع قبلی به مردم استان) 12 نیرو در شبکه بهداشت و درمان شهرستان مراوه تپه در این سایت منتشر شد که که در آن به وضعیت بغرنج و نامعلوم 16 نیروی بالای 5 سال خدمت در شبکه های بهداشت و درمان شهرستان های کلاله و مراوه تپه نیز اشاره شد.


بیشتر بخوانید:

سند بکارگیری 12 نیرو در شبکه بهداشت و درمان مراوه تپه/ زیر پا گذاشتن حق بیش از 16 نیروی در انتظار استخدام برای نیروهای سفارشی؟/ مسئولین نظارتی مانع این اقدام شوند


همانطور که در اخبار گذشته نیز اشاره شد، برای شهرستان کلاله 8 نفر در نظر گرفته شده است که به گفته برخی از مسئولین، 4 نفر آنها معرفی نامه خود را به این مرکز ارئه داده اند.

estekhdam kalaleh beh 1

estekhdam kalaleh beh 2

اما لیست نیروهایی که قرار است در شبکه بهداشت و درمان کلاله بکارگیری شوند؛ به این سایت رسید و با بررسی اجمالی و سطحی این لیست و لیست مراوه تپه به اینکه برخی از این نیروها از بستگان(میزان نسبت آنها نا مشخص است) و حامیان شهرام کوسه غراوی نماینده شرق گلستان هستند، خواهیم رسید؛ که می توان در این خصوص تعبیر ژن برتر را بکار ببریم و به اینکه حامیان و بستگان این نماینده از قافله استخدامی ها عقب نماندند؛ اذعان کنیم.

این اقدامات در حالی در پشت پرده انجام می شود که هزاران جوان تحصیل کرده در شرق گلستان به دنبال فرصتی برای رقابت علمی با سایرین و در نتیجه استخدام شدن هستند و چنین اقداماتی باعث دلسردی و ناامیدی بیشتر انها نسبت به آینده خواهد شد.

فیلم واکنش دانشجویان کلاله نسبت به بکارگیری بدون آزمون 70 نیرو در شبکه های بهداشت و درمان(به همت فدک تی وی)

لیست اسامی معرفی شده برای بکارگیری در شبکه بهداشت و درمان مراوه تپه

kalalekhabar ir 1

kalalekhabar ir 2

تصاویر برخی از افرادی که نام فرزند و نام خودشان در لیست ها وجود دارد(چهره های مات شده)

image 2019 3 13 0 48 11 998 LqD

image 2019 3 13 0 48 25 678 8yN

image 2019 3 13 0 48 13 678 cCJ

در تصویر ذیل یکی از افراد که با بستگان غراوی سلفی گرفته است، نیروی معرفی شده به مراوه تپه است

image 2019 3 13 1 14 21 354 19v