پایگاه خبری تحلیلی کلاله خبر

آخرین اخبار

اخبار مهم

در حالی که 4 ماه از انتشار تصاویری از نقطعه بحرانی روستای صوفی شیخ داز می گذرد، تاکنون در خصوص مشکل این روستا اقدامی عملی انجام نشده است.

به گزارش کلاله خبر، در آذر ماه امسال مطلبی در این سایت منتشر شد که حاکی از بحران نقطه ای یک روستا بود.

این مطلب با عنوان" هیچ اقدامی عملی برای منطقه خطر روستای صوفی شیخ داز انجام نشد/ خطر سقوط منازل روستا+ تصاویر مکاتبات نماینده و بخشداران سابق" منتشر شد و از اینکه شهرام غراوی نیز 14 ماه پیش از این نقطه بازدید کرده است، نیز گفتیم.

با وجود اینکه این نماینده قول پیگیری و مرتفع کردن این مشکل را داده بود، علی رغم اینکه به ادعای عیسی قره باش دهیار این روستا استعلامات لازم از سوی نظام مهندسی به دفتر این نماینده و حتی برای شخص نماینده ارسال شده است، بعد از چند ماه از این پروسه کاری و همچنین 4 ماه پس از انتشار این موضوع در این سایت و مخاطب قرار دادن نماینده شرق گلستان، هیچ اقدام عملی در خصوص رفع تهدید برای مردم روستا انجام نشده است.

این در حالی است که نماینده شرق گلستان در پی بوجود امدن اختلاف بین وزیر راه و شهر سازی با نظام مهندسی، از هیچ اقدامی برای دفاع از جایگاه خود(وی عضو نظام مهندسی است) دریغ نکرد و شاهد مصاحبه ها و رایزنی های متعدد وی در این خصوص بودیم.

با تاکید بر اینکه مردم نسبت به نظام مهندسی ارجعیت دارند، به نماینده شرق گلستان یاداور می شویم که مردم این روستا بخشی از بیش از 70 هزار رای شما بودند و شاید اگر بخشی از این نیرو و توان خود در موضوع اخیر را برای مشکل این روستا صرف می کردید، حال بجای انتشار این مطلب مطلبی در وصف تونایی های شما منتشر می کردیم.

حال با این تفاسیر می طلبد نماینده شرق گلستان در جهت رفع مشکل این روستاییان اقدامات مثمرثمری انجام دهد تا در زمان های بحرانی شاهد اتفاقات گذشته نباشیم.

خبر مرتبط:

هیچ اقدامی عملی برای منطقه خطر روستای صوفی شیخ داز انجام نشد/ خطر سقوط منازل روستا+ تصاویر مکاتبات نماینده و بخشداران سابق

pic_1.jpg


pic_2.jpg


pic_3.jpg


pic_4.jpg


pic_5.jpg


pic_6.jpg


pic_7.jpg


kalalekhabar_1.jpg


kalalekhabar_10.jpg


kalalekhabar_11.jpg


kalalekhabar_12.jpg


kalalekhabar_13.jpg


kalalekhabar_14.jpg


kalalekhabar_15.jpg


kalalekhabar_16.jpg


kalalekhabar_2.jpg


kalalekhabar_3.jpg


kalalekhabar_4.jpg


kalalekhabar_5.jpg


kalalekhabar_6.jpg


kalalekhabar_7.jpg


kalalekhabar_8.jpg


kalalekhabar_9.jpg


دیدگاه‌ها   

0 #1 مهدی 1396-12-13 10:06
اولین نامه مربوط به سال 92 می باشد ونامه های دیگر... آیا اون موقع شهرستان هیچ مسئول یا نماینده ای نداشته پیگیر باشه؟
نقل قول کردن

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید