پایگاه خبری تحلیلی کلاله خبر

محل تبلیغات شما

آخرین اخبار

اخبار مهم

قفل شدن پیاده رو‌ها و معابر اصلی باعث مشکل ترافیکی می شود و در صورت بروز هر گونه مشکل اورژانسی برای اهالی، این اهالی دسترسی به مکان های اورژانسی و باالعکس را ندارند و در صورت بروز، شهردار کلاله باید پاسخگو باشد.

به گزارش کلاله خبر، تعدادی از شهروندان شهر کلاله و مستقر در مکان فعلی هفته بازار(یکشنبه بازار) کلاله با ارسال نامه ای به شورای شهر و شهرداری، فرمانداری کلاله و دادستانی شهرستان از مشکلات خود در زمان دایر بودن این هفته بازار گفتند.

bazar1

محل استقرار هفته بازار با خطوط قرمز

bazar2

مکان پیشنهادی برای هفته بازار کلاله

در این نامه به مشکلات بهداشتی، آلودگی صوتی قبل، حین و بعد دایر شدن بازار و قفل شدن ترافیک به دلیل قرار گرفتن بازار در معابر اصلی تاکید شده است.

یکی از مواردی که در این نامه متذکر شده است این می باشد که به دلیل قفل شدن معابر اصلی و عدم دسترسی اهالی به مکان های اورژانسی در آن زمان و باالعکس، در صورت بروز مشکل اورژانسی و در پی ان اتفاق برای اهالی، شهردار کلاله باید پاسخگوی تبعات احتمالی این مشکلات باشد.

متن نامه در ذیل قابل مشاهده است:

kalalekhabar ir 2

kalalekhabar ir 1

kalalekhabar ir 3

kalalekhabar ir 4

kalalekhabar ir 5

kalalekhabar ir 6

kalalekhabar ir 7

kalalekhabar ir 8

دیدگاه‌ها   

0 #2 deldad 1396-11-22 01:35
حتما" دبدگاه ها و نظرات مورد دلخواهتان می باشد یا پیشنهادها و انتقادها از افراد اسپانسر مورد قبول می باشد؟
نقل قول کردن
0 #1 شهروند 1396-11-21 13:33
با سلام چطور میشود مگر همین چند ماه قبل ترافیک نبود؟ آیا ترافیک با اومدن شهردار جدید ایجاد شد؟ مگر شهردار وشورای سابق به بهانه مکان جدید یکشنبه بازار این همه هزینه اضافی بابت زمینهای ... انجام ندادند؟ چرا باید مجددا" هزینه اضافی برای مکان جدید که ادامه راه همون زمینها می باشد انجام دهند تا زمینهای ... متری شود؟ اگر به فکر هزینه اضافی برای شهرداری نباشیم و به جای آن به زیبایی شهر هزینه کند بهترین مکان بدون هزینه اضافی جاده قدیم قوجمز می باشد وحتی زمینهای خالی اطراف فرمانداری را میتوان برا پارکینگ استفاده کرد. از طرفی بعلت نزدیکی به کمربندی از بار ترافیکی شهر به شدت کاسته خواهد شد.
نقل قول کردن

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید