پایگاه خبری تحلیلی کلاله خبر

محل تبلیغات شما

آخرین اخبار

اخبار مهم

پس از گذشت 10 ماه از بازدید نماینده شرق گلستان از نقطه خط روستای صوفی شیخ داز، با وجود ارسال ملزومات برای دفتر وی، هیچ اقدامی عملی در خصوص این نقطه خطر انجام نشده است.

به گزارش کلاله خبر، یکی از معضلاتی که مردم روستای صوفی شیخ داز با آن دست و پنجه نرم می کنند، فرسایش و ریزش خاک یکی از مناطق این روستا که متاسفانه منزل تعدادی از اهالی نیز بر روی این کوه خاکی قرار دارد، است و در این خصوص از سوی دهیار و شورای روستا پیگیری های مستمری انجام شده است.

در این راستا پیگیری هایی از سوی عبدالکریم رجبی نماینده سابق شرق گلستان، غلام محمد پقه بخشدار سابق کلاله و محمد ابراهیمی بخشدار کلاله و همچنین بازدید میدانی توسط شهرام کوسه غراوی نماینده شرق گلستان انجام شده است.

اما با وجود تمام این پیگیری ها و علی رغم اینکه به خواسته شهرام غراوی استعلامات لازم از سوی نظام مهندسی به دفتر این نماینده و حتی برای شخص نماینده ارسال شده است، بعد از چند ماه از این پروسه کاری، هیچ اقدام عملی در خصوص رفع تهدید برای مردم روستا انجام نشده است.

از انجایی که نماینده شرق گلستان عضو کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی است و با توجه به سمت هایی که در راه و شهرسازی کشور دارد، می طلبد در این خصوص اقدامات عاجلی انجام دهد تا شاهد به خطر افتادن جان و مال مردم این روستا نباشیم.

pic_1.jpg


pic_2.jpg


pic_3.jpg


pic_4.jpg


pic_5.jpg


pic_6.jpg


pic_7.jpg


kalalekhabar_1.jpg


kalalekhabar_10.jpg


kalalekhabar_11.jpg


kalalekhabar_12.jpg


kalalekhabar_13.jpg


kalalekhabar_14.jpg


kalalekhabar_15.jpg


kalalekhabar_16.jpg


kalalekhabar_2.jpg


kalalekhabar_3.jpg


kalalekhabar_4.jpg


kalalekhabar_5.jpg


kalalekhabar_6.jpg


kalalekhabar_7.jpg


kalalekhabar_8.jpg


kalalekhabar_9.jpg


نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید