اخبار مهم

روی کار آوردن مهره سیاسی در اداره ورزش و جوانان که باید ذاتا خالی از سیاست باشد، باعث عدم پیشبرد اهداف اصلی این اداره می شود و روی کار امدن چهره پرداز، دال بر صحت ادعاهای امان نفس است.

به گزارش کلاله خبر، موضوع اداره ورزش و جوانان شهرستان کلاله به زمانی برمی گردد که مدیر با سابقه این اداره(12 سال خدمت) پس از انتخابات مجلس شورای اسلامی، بصورت ناگهانی برکنار شد.

نحوه برکناری و پس از آن برخوردهای سیاسی نامناسب با امان نفس، برای وی سنگین تمام شد و این مدیر با سابقه حوزه ورزش و جوانان شهرستان کلاله برای آشکار کردن پشت پرده های برکناری خود، درصدد مصاحبه با سایت محلی استان گلستان برآمد.

همانطور که در گزارش های گذشته نیز یادآور شدیم، امان نفس در مصاحبه خود با سایت ترکمن سی سی بر اینکه پشت پرده برکناری وی شهرام غراوی نماینده شرق گلستان است، تاکید کرده و از صفر چهره پرداز به عنوان گزینه قطعی جایگزین خود یاد کرده بود(شعار"غراوی"فراقومیتی بود،اما وی توانایی پاسخگویی به قوم خود را ندارد!/ غراوی جواب 20 تماس من را نداد+سند).

ادعاهای امان نفس در حالی مطرح شد که شهرام غراوی در گفتگو با سایت کلاله خبر، این ادعاها را رد کرد( در جهت تاکید بیشتر نسخه ای از مطالب درج شده در این خصوص برای مدیرکل اداره ورزش و جوانان گلستان و نماینده شرق گلستان نیز ارسال شد.)

bardashtgandom

 

Untitled 2

 

بدیهی است که پس از رد ادعاهای امان نفس به روش های مختلف، برای حفظ جایگاه سیاسی هم شده بود، غراوی تنها به گفته های خود در رد ادعاها، پایبند می بود تا نوعی اعتماد سازی را در اذهان نسبت به خود ایجاد می کرد.

اینکه امان نفس درصدد می آید تا کاندیدای شورای شهر کلاله شود و در ائتلافی قرار می گیرد که درصد رای آوری آن 100 درصد است، برای سیاسیون قابل پیش بینی نبود و دست رد این ائتلاف بر برخی از خواسته ها، باعث تشدید پیگیری ها برای اثبات گزینه سیاسی شد.

خوشبینانه ترین حالت این بود که غراوی فارغ از هرگونه سیاسی بازی، با ادامه سرپرستی و به تبع آن مدیریت داوود عوض زاده(قهرمان جهان و جوان آینده دار) کنار می آمد؛ ولی سماجت وی در این مهم به جایی رسید که در آخرین دیدار غراوی با طیبی مدیرکل اداره ورزش و جوانان عکسی بر روی خروجی کانال اطلاع رسانی نماینده مجلس قرار گیرد که "زبان بدن " شهرام غراوی در مقابل این مدیر گویای این باشد که ریش و قیچی دست نماینده شرق گلستان است.

 chehrehpardaz 3

پس از این نشست، طی هفته های اخیر شاهد انتصابی در شهرستان کلاله با حضور یا عدم حضور شخصیت ها بودیم؛ بطوریکه در روز تودیع و معارفه فرماندار کلاله تهران حضور داشت و طبق اخبار واصله، خود فرماندار کلاله در زمانی که تهران بوده و شب قبل تودیع و معارفه از این برنامه مطلع شده بود.

chehrehpardaz 5

همچنین حضور مسئول دفتر نماینده شرق گلستان، گوشه ای دیگر از پازل سیاسی را حل می کرد.

همانطور که تاکید داشتیم، باید به جوانان در این حوزه فرصت داده می شد و فارغ از جناح های سیاسی به پیشبرد اهداف ورزش در کلاله پرداخت، اما سیاست حرف اول را می زند و ما نیز به نوبه خود برای امان نفس و داوود عوض زاده آرزوی موفقیت می کنیم و به صفرچهره پرداز(فارغ از مخالفت های صورت گرفته) تبریک می گوییم.

دیدگاه‌ها   

0 #3 حسن 1396-04-15 01:18
تا جایی که همه شاهدیم اقای غراوی جز خوش خدمتی به اقوام دیگر بخصوص زابلی ها کار دیگری را انجام نداد تنها کاری که برا قوم خود انجام داد جابجای یک ریس اداره جز با ریس دیگر از قوم خودبود ! اینو خودتون هم بهتر میدونین حالا دست بالا میگیرن که پس نیفتین؟ خدا اخر عاقبت شما وما رو با غراوی بخیر کنه.
نقل قول کردن
+3 #2 شهروند 1396-04-14 19:50
برای اداره کل ورزش و جوانان استان و ... شهرستان کلاله متاسفیم که ورزش کلاله تازه در یک سال گذشته واقعا روبه پیشرفت بود و مجال خدمت را از یک ورزشکار بومی و با اخلاق و قهرمان ملی بخاطر زدو بند سیاسی گرفتند، جای این سئوال برای مردم شهرستان است آیا مهره جدید انتخاب شده در مقابل مسئولی یا مردم پاسخگو خواهد بود؟ آیا تا چهار سال کسی می تواند بگوبد بالای چشمت ابروست؟؟ آیا کسی می تواند برای ایشان نظارت کند؟ اگر مهره تحمیلی مورد قبول سیستم بالادستی خودش نباشد آیا می تواند اعتباری برای شهرستان بگیرد؟ جواب دود این سئوالات به چشم مردم و قشر ورزشکار شهرستان نخواهد رفت؟ آیا در سیستم ورزش و جوانان قحط الرجال است که کسی از بیرون سیستم بیاید و به آنها ریاست کند ؟ گذشت زمان به همه این سئوالات پاسخ خواهد داد. امیدوارم آقای دکتر طیبی مدیر کل محترم ورزش و جوانان استان از ظرفیت و توانایی قهرمان جهان داوود عوض زاده در جایگاه بالاتری استفاده کند.
نقل قول کردن
+6 #1 همشهری 1396-04-14 14:15
متاسفانه آقای غراوی همه ما مردم کلاله و مینودشت و گالیکش را فریب داد با شعار اتحاد آمد اما باعث اختلاف شده است.کارها و برنامه های او نیز کاملا با اتحاد در تضاد است. در این بین فرماندار بومی ما هم خیلی کوتاه می آید و در مقابل او سکوت می کند. نمی دانیم پشت پرده چه خبره اما میدانیم که به اعتماد عمومی خدشه فراوانی وارد شده است.
نقل قول کردن

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید