پایگاه خبری تحلیلی کلاله خبر

محل تبلیغات شما

اخبار مهم

مسلما غراوی برای رد ادعاهای مطرح شده در خصوص اداره ورزش و جوانان و پشت پرده های برکناری رئیس قبلی آن و ربط دادن پشت پرده های آن به غراوی، باید به گزینه ای دیگر برای اداره ورزش و جوانان فکر کند.

به گزارش کلاله خبر، اداره ورزش و جوانان شهرستان کلاله از جمله پرحاشیه ترین ادارات شهرستان بعد انتخابات مجلس بود که این حاشیه ها با برکناری غافلگیرانه امان نفس، بعد از 12 سال مدیریت در این اداره شروع شد.

امان نفس پس از برکناری خود از سمت این اداره، در یک مصاحبه جنجالی با یکی از سایت های استان گلستان به اینکه در برکناری وی، شهرام غراوی نماینده شرق گلستان در جهت به کرسی نشاندن صفرچهره پرداز(یکی از حامیان فرهنگی غراوی در انتخابات) دخیل بوده است، ادعاهایی را مطرح کرده بود.

پس از این ماجرا، شهرام غراوی در گفتگویی با این سایت ادعاهای مطرح شده را رد کرد و این گفته ها را کذب دانست و ما نیز بر اینکه غراوی می تواند در عمل و با درنظر گرفتن گزینه ای به غیر از فرد مدعی امان نفس، پاسخ منطقی ای به ادعاهای مطرح شده بدهد، تاکید کردیم.

sahmkhaei

آنچه مسلم است بهترین گزینه ریاست اداره ورزش و جوانان کلاله داوود عوض زاده سرپرست فعلی این اداره با تجربه حضور در میادین جهانی است و در صورت روی کار آمدن گزینه مورد ادعای امان نفس، با توجه به اینکه هیچ مسئول دولتی به دنبال تغییر در این اداره نیست، یقینا برخی از سیاسیون این اقدام را ماحصل اقدامات نماینده شرق گلستان می دانند و این در حالی است که غراوی به کررات این موضوع را رد کرده و این امر می تواند حاشیه ای جدید برای این نماینده ایجاد و نوعی به اعتمادی نسبت به ادعاهای نماینده شرق گلستان را در اذهان عمومی متبادر می کند.

همچنین از جمله تبعات دیگر این انتصاب برای طیبی مدیرکل اداره ورزش و جوانان استان گلستان خواهد بود که خواسته یا ناخواسته این انتصاب نوعی باج سیاسی یک دولتی بعد از انتخابات محسوب می شود.

با این تفاسیر می طلبد که هم نماینده شرق گلستان و هم مدیرکل یاد شده به گزینه ای غیر سیاسی که مورد موافقت ورزشکارن شهرستان کلاله است، فکر کنند و در این راستا داوود عوض زاده بهترین گزینه است.

دیدگاه‌ها   

+1 #2 پویا 1396-03-03 12:48
اینجانب با سابقه 10 سال مربیگری در شهرستان دوران آقای امان نفس را پشت سرگذاشتم .متاسفانه رکودی که ورزش در این دوره داشت غیر قابل جبران می باشد.حال با انتخاب آقای عوض زاده بعنوان سرپرست اداره ورزش آرامش گمشده به خانواده ورزش شهرستان برگشته زیرا تعامل خوبی که آقای عوض زاده با تمامی رشته ها داشته اند به نوعی کم کاری گذشته را جبران کرده است حال اگر انتصاب آقای چهره پرداز صورت پذیرد از آنجائیکه بنده ایشان را میشناسم به نوعی شکاف بین ورزشکاران و اداره ورزش پیش خواهد لازم به ذکر است که بنده ترکمن نمی باشم که بخواهم از کسی دفاع کنم ولی عملکرد آقای عوض زاده بهترین دلیل برای ابقاء ایشان می باشد . آرزو دارم که مدیر کل و نماینده محترم شهرستان دست از سیاسی کاری بردارند و ورزش را به اهالی دور از سیاست بسپارند.
نقل قول کردن
-4 #1 دروغ بزرگ 1396-03-02 10:58
کلاله خبر سیاست در برهه کنونی صداقت را در کنار خود در وفضای سیاسی شهرستان نمیبیند وسیاست را باید یک بی صداقتی ودورغ بزرگ در کلاله خواند - کسانی که با وحدت اقوام به میدان آمدند وخود را کاندیدای مستقل خواندند ور همایش حامیان روحانی سنگ روحانی اصلاح طلب را به سینه زد و تغییر رفتار سیاسی در برگزاری اولین جلسه سه فوریتی با شورای شهر کلاله همه حکایت از آن دارد اتحاد اقوام یک شعار توخالی نبوده وآینده این ادعا را ثابت میکنند - هرچند هستند کسانی برای دوره بعدی انتخابات مجلس در انتخابات فعلی کم به پیروزی دوستان کمک نکردند به هر حال با نظر کلاله خبر موافق نیستم که کسی که قهرمان جهان باشد می تواند ناجی ورزش یک شهرستان باشد در کنار تمام گزینه های طرح شده باید برای آقای چهره پرداز که امروز معارفه میشود آرزوی موفقیت کنیم
نقل قول کردن

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید