پایگاه خبری تحلیلی کلاله خبر

آخرین اخبار

به نام خدا

مخاطب عزیز سلام

ورود شما را به سایت پرطرفدار و مردمی کلاله خبر خوش آمد می گوییم.

این پایگاه خبری تحلیلی از شهریور ماه سال 91 به همت جمعی از دوستان عرصه خبر و با هدف نقش آفرینی و پوشش خلأ عرصه رسانه ای شهرستان در فضای مجازی و برای ارائه آخرین اخبار ، تحلیل‌ها و گزارش‌ها از مهم‌ترین اتفاقات روز شهرستان، استان ، ایران و جهان شروع به کار کرد.

این پایگاه خبری تحلیلی در وهله اول رویکرد ملی دارد و در پاسداری و حفظ ارزش ها و مقدسات نظام جمهوری اسلامی ایران تلاش می کند و در وهله بعد ی خود نگاه بومی و استانی دارد و تلاش ما بر این است که بسیاری از مشکلات مردمی را شناسایی و در رفع آن بکوشیم و همچنین در کنار این هدف، بر آن هستیم که بسیاری از ارزش ها و هنجارهای مفید را در شهرستان نهادینه کنیم.

گفتنی است این سایت دارای مجوز فعالیت از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی است و این پایگاه هیچ وابستگی فکری و سیاسی به نهاد یا فرد خاصی ندارد.

سایت کلاله خبر در این مسیر طولانی و دشوار کمک و مساعدت شما مخاطبان عزیز را می طلبد وامیدواریم با همکاری شما عزیزان به مقصود نهایی خود برسیم.

شما عزیزان می توانید اخبار و سوژه های خبری خود را به آدرساین آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید ارسال نمایید.

صاحب امتیاز سایت کلاله خبر: روح انگیز مرادیانی 

شماره تماس: 989112741300

آی دی تلگرامی: deldar69@

مدیر مسئول سایت کلاله خبر: حمید دلدار فوق لیسانس نرم افزار و کامپیوتر

شماره تماس: 09112799936

شماره جهت ارتباط در پیام رسان ها: 09388866737

 

آدرس دفتر سایت: استان گلستان، شهرستان کلاله، خیابان انقلاب، جنب کوچه انقلاب ۷ 

با تشکر